Топ продаж
-53%

Штани чоловічі зимові чорні теплі осінні стильні модні якісні брендові повсякденні на флісі
1 699 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 155513835848
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кольори чорні,сірі,темно сірі,хакі.
- Утеплені флісом;
- Мають прямий крій;
- У поясі гумка та шнурок для додаткової фіксації;
- Спереду дві прорізні бокові кишені;
- Так само є дві накладні кишені з клапаном на липучках;
- Ззаду кишень немає;
- Знизу штани фіксуються за допомогою манжетів.
- Рекомендований температурний режим +7...-10;
- Нова пошта: Накладений платіж(наложка),Пром оплата,передплата на картку, підписка для своїх.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(наложкою) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.
S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, XXL=54 укр, 3XL= 56 укр.
Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе підібрати розмір.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Фасон штанів | Штани-карго |
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина джинсів/штанів | 30" |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Шнурівка, Гумка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴











