Новинка
-33%

Футболка оверсайз чоловіча синя oversize якісна літня легка зручна базова брендова повсякденна
899 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 162028891946
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал: трикотаж високої якості.
- Стиль: оверсайз.
- Стиль носіння: повсякденний (casual).
- Горловина кругла.
- Футболка має широкий вільний крій.
- Рукав подовжений.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Футболка |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 103 см |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 31 см |
| Ширина виробу | 106 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Склад | Трикотаж |
| Щільність тканини | 140 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴










