
Рюкзак-переноска для кішок і собак Venxius D-07 Blue S
517 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8713-35165
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак-переноска Venxius D-07
Ідеальний спосіб, щоб перенести ваших хатніх улюбленців, чи то кішка, чи то собака. Цей стильний і практичний аксесуар розроблений, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку для пухнастих друзів під час подорожей, прогулянок або відвідування ветеринара.
Характеристики:
Рюкзак для транспортування тварин — ідеально підходить для маленьких собак і кішок. Завдяки йому, ви завжди можете бути поруч зі своїм вихованцем і приділяти йому максимум уваги.
Навантаження:
Venxius D-07 здатний витримувати до 7 кг ваги, що робить його чудовим вибором для невеликих і середніх розмірів тварин.
Матеріал:
Виготовлений із композитного матеріалу цей рюкзак вирізняється легкістю та міцністю. Він містить оксфорд і сітчасту тканину, що забезпечує гарну вентиляцію й комфорт для вашого улюбленця під час перевезення.
Сезон:
Підходить для використання в демісезонний період.
Кишені:
Має фронтальну кишеню на змійці, а також дві бічні кишені для зручного зберігання необхідних речей, як-от ласощі, повідці або місце для зберігання вашого телефона та інших аксесуарів.
Ідеальний спосіб, щоб перенести ваших хатніх улюбленців, чи то кішка, чи то собака. Цей стильний і практичний аксесуар розроблений, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку для пухнастих друзів під час подорожей, прогулянок або відвідування ветеринара.
Характеристики:
Рюкзак для транспортування тварин — ідеально підходить для маленьких собак і кішок. Завдяки йому, ви завжди можете бути поруч зі своїм вихованцем і приділяти йому максимум уваги.
Навантаження:
Venxius D-07 здатний витримувати до 7 кг ваги, що робить його чудовим вибором для невеликих і середніх розмірів тварин.
Матеріал:
Виготовлений із композитного матеріалу цей рюкзак вирізняється легкістю та міцністю. Він містить оксфорд і сітчасту тканину, що забезпечує гарну вентиляцію й комфорт для вашого улюбленця під час перевезення.
Сезон:
Підходить для використання в демісезонний період.
Кишені:
Має фронтальну кишеню на змійці, а також дві бічні кишені для зручного зберігання необхідних речей, як-от ласощі, повідці або місце для зберігання вашого телефона та інших аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Колір | Синій |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Глибина, мм | 160 |
| Кишені | Бічні — 2 шт., Фронтальний — на змійці |
| Матеріал | Оксфорд + сітчаста тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴




