Топ продаж
-14%

Чоловічі пляжні шорти плавальні короткі білі з чорним швидко висихаючі для плавання купання L
1 099 ₴
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 159040884250
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шорти вільно сидять на тілі, відмінно підійдуть для активних ігор у воді, пляжного футболу, волейболу.
Відмінний вибір для активного проведення часу біля води і не тільки.
- Матеріал: поліестер 100%;
- Тканина легка, не вицвітає на сонці. Швидко сохне;
- У шортах дві кишені;
- Усередині є сітка;
- У поясі резинка та додатковий шнурок, що дозволяють шортам добре триматися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина шорт від лінії талії | 33 см |
| Застібка | Шнурівка, Гумка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Обхват стегон | 46 см |
| Обхват талії | 46 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип товару | Шорти |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічих плавок | S |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴










