Новинка
-55%

Чоловіча футболка з довгим рукавом сіра з тризубом тонка бавовняна приталена брендова весна осінь L
1 554 ₴
699 ₴
- Під замовлення
- Код: 185549652050
Відправка з 20 квітня 2026+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лонгслив - футболка с длинным рукавом;
- Материал: хлопок с добавлением эластана.Ткань легкая, тактильно приятная, хорошо тянется;
- Горловой вырез круглый. Силуэт приталенный.
- На груди по центру вышит Тризуб.
- Сезон Весна/Осень
- S=46 укр,M=48 укр,L=50 укр,XL=52 укр,XXL=54 укр,3XL=56 укр.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Застібка | Без застібки |
| Модель | Лонгслив |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Щільність тканини | 140 г/м2 |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Силует | Приталений |
| Склад | бавовна з додаванням еластану |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Сірий |
| Ширина виробу | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴










