Новинка
-50%

Футболка поло чоловіча на кнопках з коміром зелена повсякденна літня зручна якісна брендова фірмова
999 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 199052857748
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Поло виготовлене з поліестеру;
- Поло прямого крою забезпечує абсолютний комфорт під час руху;
- Тканина відводить вологу, забезпечуючи концентрацію та комфорт;
- Подовжена задня крайка не задирається під час заняття спортом;
- Щільна посадка за силуетом не обмежує рухів.
- Ліворуч на грудях вишитий логотип Nike.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Колір | Хакі |
| Тип тканини | Поліестер |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Бренд |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 40 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | Полиэстер 100% |
| Щільність тканини | 140 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴











