Новинка
-8%

Футболка чоловіча чорна з принтом бавовняна класна красива зручна літня оригінальна повсякденна
600 ₴
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 162806100246
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка чоловіча (Бавовна):
Класична однотонна футболка на щодень із фірмовим принтом. Має зручну посадку. Спереду в центрі накатаний великий принт з лого та написом Intruder + ззаду зверху є невеликий принт із написом Intruder. Під час пошиття використані високоякісні тканини турецького виробництва.
- Крій: прямий;
- Рукав — короткий;
- Виріз — круглий;
- Матеріал: кулір високої якості виробництва Туреччини;
- Склад: 90% — бавовна, 10% — еластан;
- Малюнок: високоякісний принт-накатка.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 59 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 41 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Склад | 90% — бавовна, 10% — еластан |
| Щільність тканини | 140 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴











