
Бананка сумка поясная сумка для документов сумка на пояс Puma светлый меланж var2
220 ₴
- В наличии
- Код: 1635002587
+380 (93) 301-68-98
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Розміри: 30*10 см;
- сумка, з можливістю носіння на поясі або на грудях, здатна вмістити всі необхідні дрібниці та життєво важливі документи;
- зручна у використанні та не займає багато місця;
- незамінна річ для подорожей та у місті;
- матеріал: високоякісний текстиль із принтом;
- регульований пояс;
- Якісна фурнітура.
Більше фото на :
- сумка, з можливістю носіння на поясі або на грудях, здатна вмістити всі необхідні дрібниці та життєво важливі документи;
- зручна у використанні та не займає багато місця;
- незамінна річ для подорожей та у місті;
- матеріал: високоякісний текстиль із принтом;
- регульований пояс;
- Якісна фурнітура.
Більше фото на :
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intruder |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 10 см |
| Длина | 34 см |
| Максимальный обхват талии | 115 см |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Особенности | Регулируемый пояс, Крепление на пояс |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴




