
Бананка сумка поясна сумка для документів сумка на пояс сумка поясна водонепроникна з акваблискавкою Softshell Intruder хакі
458 ₴
- В наявності
- Код: 1642761147
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бананка Softshell Intruder bunny:
- матеріал: Softshell;
- Розмір: довжина бананки: 33 см; висота 15 см;
- мінімальна довжина ременя 69 см.; максимальна .довжина ременя 122 см.;
- Є 2 відділення на змійці, усередині великого відділення присутній роздільник;
- На лицьовій стороні бананки - фірмова наклейка Intruder bunny.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 33 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 122 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴











