
Рюкзак-переноска для кішок Taotaopets 253304 Panoramic Blue 35*25*42 cm з ілюмінатором
707 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5535-17635
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак-переноска від Taotaopets — комфорт вашого кота
Рюкзак-переноска для кішок Taotaopets — найстильніший і найсучасніший транспортувальний засіб для вашого вихованця. Тепер, щоб взяти котика із собою, не потрібно тягнути незручне та габаритне ручне перенесення. Рюкзак забезпечить максимальний комфорт переміщення як господареві, так і тварині. Особливості та переваги: -виготовлений із міцних і безпечних матеріалів; -зроблений прозорим — ви бачите свого вихованця, а він вас і все довкола, що відбувається; -має 9 великих вентиляційних отворів (по 3 збоку та 3 на ілюмінаторі), які забезпечують достатнє надходження й циркуляцію повітря; -гарантує вам комфорт завдяки анатомічній спинці та широким ременям, що регулюються; -обладнаний міцною та зносостійкою фурнітурою; -нашиті бічні кишеньки для дрібниць — корму, повідця; -витримує вагу до 15 кг — можна зручно перенести навіть дуже приталеного кота; -всередині досить місця — глибина 25 см, ширина 35 см, а висота 42 см. Завдяки рюкзаку-переносці хатній улюбленець завжди поруч: на прогулянці або в подорожі. А ви можете бути впевненим, що йому комфортно й безпечно.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Кішки |
| Колір | Синій |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Глибина, мм | 250 |
| Матеріал | ABS пластик + полікарбонат + тканина оксфорд |
| Особливості | Анатомічна повітропроникна спинка ⁇ Бокові кишені ⁇ Ручка для перенесення ⁇ З ілюмінатором |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴





